Spółka dedykowana rynkom Afryki i Azji

IPS International S.A.

Posiadająca w swoim zakresie działania projektowanie, finansowanie, wykonywanie i zarządzanie nowymi technologiami z następujących dziedzin; Pirolizy, Farmy Wiatrowe, Farmy Fotowoltaiczne, Spalarnie, Zarządzanie Odpadami, Recykling Olejów. Spółka w pierwszym półroczu 2017 roku będzie miała swój debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych AeRO w Bukareszcie.

Spółka z branży OZE dedykowana na polski rynek

IPS Green Technologies Sp. z o.o.

Spółka działająca w branży Odnawialnych Źródeł Energii, zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem oraz zarządzaniem inwestycjami z zakresu OZE oraz produkcją i wymianą oświetlenia na nową technologię LED wraz z pełnym zarządzaniem projektami.

Księgowość, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe

IPS Accounting Sp. z o.o

Spółka zajmująca się pełną obsługą księgową, doradztwem podatkowym oraz doradztwem i negocjacjami biznesowymi oferująca swoje usługi spółkom z grupy IPS, partnerom oraz klientom całego holdingu.

Spółka consultingowo – doradcza.

IPS Market Entry Sp. z o.o.

Zakres działania to wprowadzanie Polskich firm, producentów na rynki: Kazachstanu, Rosji, Iranu oraz Państw Afrykańskich. Spółka zajmuje się głównie dopełnieniem wszelkich czynności formalno-prawnych wymaganych przy ekspansji na dany rynek co docelowo pozwala nam doprowadzić do podpisania kontraktów na danym rynku.

Spółka Handlowa

IPS Trade Company Sp. z o.o.

Spółka skupiająca się głównie na eksporcie oraz imporcie wielobranżowym. Dodatkowym elementem działalności spółki jest stała współpraca z Polskimi oraz zagranicznymi sieciami handlowymi – zajmujemy się wprowadzaniem produktów. IPS Trade Company zajmuje się również szeroko pojętymi działaniami z e-commerce.

Spółka ściśle współpracująca z DCU

IPS CONSULTING & CORPORATE TRAINING
Sp. z o.o.

Oferująca ubezpieczenia i gwarancje ubezpieczeniowe posiadająca oferty takich TU jak; AXA, PROAMA, LINK4, LIBERTY, PZU, HESTIA, GOTHAER, WARTA, GENERALI, INTERRISK, COMPENSA, UNIQUA, CONCORDIA, TUZ TUW.

Spółka z branży nieruchomości

IPS Real Estate Sp. z o.o.

Zajmuje się głownie handlem oraz zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi. Występuje również jako GW w małych projektach deweloperskich. Działa na terenie kraju. Do jej zadań należy również komercjalizacja obiektów komercyjnych, zakup gruntów pod obiekty komercyjne i przygotowywanie gotowego produktu do sprzedaży dla funduszy (grunt + umowa najmu z sieciowym najemcą + projekt budowlany).

Spółka produkująca oraz importująca

IPS Production Sp. z o.o

Skupiająca się na produkcji oraz imporcie oświetlenia LED oraz w najbliższych miesiącach komponentów z działu OZE takich jak moduły fotowoltaiczne akumulatory do magazynowania energii z OZE.

Spółka marketingowa oraz PR’owa

IPS Advertising Agency Sp. z o.o

Zarządzająca działaniami Marketingowymi i PRowymi dla całego holdingu. Świadcząca również szeroki zakres usług z dziedziny marketingu i PR’u dla partnerów holdingu oraz firm zewnętrznych.

Sprawdź dodatkowe

Informacje o Holdingu

IPS Holding Sp. z o.o. to spółka zarządzająca grupą spółek zależnych, naszym celem jest kompleksowe obsługiwanie naszych klientów w szerokim zakresie działalności poprzez nasze własne spółki córki.

  • doradztwo biznesowe,
  • doradztwo, wykonawstwo, prace projektowe z zakresu OZE, Energetyki oraz oświetlenia LED,
  • import/export wielobranżowy, wprowadzanie produktów do sieci handlowych,
  • wprowadzanie Polskich firm na zagraniczne rynki z pełną obsługą doradczo – prawną na terenie danego kraju,
  • ubezpieczenia, gwarancje, faktoring, finansowanie dla osób indywidualnych, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw,
  • produkcja oświetlenia LED, modułów fotowoltaicznych, baterii akumulatorowych.

Poczytaj

Aktualności

Watch Movie Online A Dog's Purpose (2017)

A Dog’s Purpose (2017) Director : Lasse Hallström. Writer : Wallace…

Watch and Download Movie It (2017)

It (2017) HDDirector:Andy Muschietti.Writer:Cary Fukunaga, Gary…