Firma matka

IPS Holding Sp. z o.o.

IPS HOLDING Sp. z o.o. jest to organizacja zarządzająca grupą spółek zależnych. Naszym celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie działalności, jaką oferuje każda z naszych spółek „córek”

Spółka ściśle współpracująca z DCU

IPS CONSULTING & CORPORATE TRAINING
Sp. z o.o.

Oferująca ubezpieczenia i gwarancje ubezpieczeniowe posiadająca oferty takich TU jak; AXA, PROAMA, LINK4, LIBERTY, PZU, HESTIA, GOTHAER, WARTA, GENERALI, INTERRISK, COMPENSA, UNIQUA, CONCORDIA, TUZ TUW.

Spółka z branży nieruchomości

IPS Real Estate Sp. z o.o.

Zajmuje się głownie handlem oraz zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi. Występuje również jako GW w małych projektach deweloperskich. Działa na terenie kraju. Do jej zadań należy również komercjalizacja obiektów komercyjnych, zakup gruntów pod obiekty komercyjne i przygotowywanie gotowego produktu do sprzedaży dla funduszy (grunt + umowa najmu z sieciowym najemcą + projekt budowlany).

Kancelaria Prawna

IPS LEGAL OFFICE Sp. z o.o.

Świadczy pomoc prawną na rzecz podmiotów gospodarczych, zapewniając im kompleksową obsługę prawną. Celem jest wsparcie naszych Klientów w osiągnięciu ich pełnego potencjału. Zapewniamy zarówno bieżące konsultacje prawne, w tym doradztwo w zakresie umów, udział w negocjacjach, jak i reprezentowanie Klienta w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Spółka Handlowa

IPS Trade Company Sp. z o.o.

Spółka skupiająca się głównie na eksporcie oraz imporcie wielobranżowym. Dodatkowym elementem działalności spółki jest stała współpraca z Polskimi oraz zagranicznymi sieciami handlowymi – zajmujemy się wprowadzaniem produktów. IPS Trade Company zajmuje się również szeroko pojętymi działaniami z e-commerce.

Producent słodyczy i suplementów

BEYER DYSTRYBUCJA

Od 1994 roku zajmujemy się produkcją słodyczy – chałwy, sezamków, krówek,produktów galanterii czekoladowej typu ptasie mleczko oraz gumy do żucia pod nazwą fimy „ Karmel”. Doświadczenie uzyskane w produkcji gumy do żucia pozwoliło na wyodrębnienie i utworzenie nowej fimy „BEYER” specjalizującej się w produkcji suplementów diety w postaci gumy do żucia bez cukru.

Spółka marketingowa oraz PR’owa

IPS Advertising Agency Sp. z o.o

Zarządzająca działaniami Marketingowymi i PRowymi dla całego holdingu. Świadcząca również szeroki zakres usług z dziedziny marketingu i PR’u dla partnerów holdingu oraz firm zewnętrznych.

Spółka produkująca oraz importująca

IPS Construction Sp. z o.o

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu instalacji elektrycznych, sanitarnych, audytów energetycznych, świadectw charakterystyki budynków oraz nadzoru autorskiego i inwestorskiego.

Sprawdź dodatkowe

Informacje o Holdingu

IPS Holding Sp. z o.o. to spółka zarządzająca grupą spółek zależnych, naszym celem jest kompleksowe obsługiwanie naszych klientów w szerokim zakresie działalności poprzez nasze własne spółki córki.

  • doradztwo biznesowe,
  • doradztwo, wykonawstwo, prace projektowe z zakresu OZE, Energetyki oraz oświetlenia LED,
  • import/export wielobranżowy, wprowadzanie produktów do sieci handlowych,
  • wprowadzanie Polskich firm na zagraniczne rynki z pełną obsługą doradczo – prawną na terenie danego kraju,
  • ubezpieczenia, gwarancje, faktoring, finansowanie dla osób indywidualnych, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw,
  • produkcja oświetlenia LED, modułów fotowoltaicznych, baterii akumulatorowych.

Poczytaj

Aktualności