Odwiedź nasze

Oddziały regionalne

W celu nawiązania współpracy lub skorzystania z usług Grupy IPS Holding, zapraszamy Państwa do kontaktu z oddziałem regionalnym z Państwa województwa. Nasi konsultanci regionalni zaopiekują się Państwem i udzielą wsparcia w rozmowach z właściwą spółką z Grupy IPS Holding. Do końca 2018 roku będziemy dostępni w 6 największych miastach wojewódzkich w kraju.

Biuro regionalne KRAKÓW

Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

IPS Małopolska Sp. z o.o.
ul. Miodowa 26/2.15
31-055 Kraków

biuro.malopolska@ips-holding.com
+48-513-086-180

Mateusz Szkwarek

Prezes Zarządu

Z branżą finansową związany od 2005 roku. W 2009 roku ukończył kurs ECB EFCB (European Foundation Certificate In Banking). Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach zarządzających. Ukończył kursy związane z rynkiem kapitałowym. Może pochwalić się bogatym doświadczeniem z zakresu rekrutacji i szkoleń. Obecnie współwłaściciel spółki doradztwa finansowego i dyrektor ds. Marketingu.

Karolina Pierzchała

Członek Zarządu

Absolwentka wydziału Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie (specjalności: bankowość i doradztwo podatkowe). Związana z branżą finansową od ponad 7 lat. Współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi, bankami, biurem maklerskim. Ukończyła kurs „Podstawy inwestowania na giełdzie”. Posiada doświadczenie w doradztwie inwestycyjnym na rynku kapitałowym. Obecnie m.in. współwłaścicielka spółki doradztwa finansowego i dyrektor ds. Finansów.